BOZP
Mondi Štětí

Vítejte na BOZP stránkách Mondi Štětí

Jsme největším výrobcem papíru a buničiny na českém trhu a hlavním evropským dodavatelem pro výrobu papírových tašek v rámci skupiny Mondi. Areál Mondi Štětí se rozkládá nedaleko Roudnice nad Labem a jeho historie sahá až do roku 1949. Svou velikostí se řadíme mezi nejvýznamnější zaměstnavatele v Ústeckém regionu. Vše, co v Mondi Štětí děláme, je zaměřeno na výrobu udržitelných a kvalitních papírových materiálů pro naše zákazníky. Naší největší prioritou je bezpečnost, zdraví a spokojenost našich zákazníků i zaměstnanců.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ – ZMĚNA VSTUPNÍ KARTY DO AREÁLU MONDI ŠTĚTÍ a.s.

Vážení obchodní partneři,

Dovolte mi Vás informovat o chystané změně osobních vstupních karet, které budou nově použitelné také jako LOTO karty.

V té souvislosti je nutné, abyste si nechali vyměnit stávající osobní karty za nové. Tuto výměnu je možné realizovat ve školícím středisku každý pracovní den od 2.8.2023 v čase od 7:30 do 15:00.
Jedná se o VÝMĚNU karty, tzn. nová karta bude vydána pouze na základě navrácení stávající karty. Prosím vyměňte si své stávající karty nejpozději do 30.9.2023. Po tomto datu budou současné karty zablokovány a jejich držitelům bude umožněn vstup do areálu pouze na karty nové.

Pro zjednodušení / urychlení procesu výměny bude možné, aby jeden vedoucí pracovník vyměnil hromadně osobní karty i pro své podřízené. V takovém případě je nutné, aby vedoucí pracovník zaslal minimálně 3 pracovní dny předem vyplněný formulář uvedený v příloze na adresu: lucie.stankova@mondigroup.com. Před samotným vyzvednutím karet prosím kontaktujte školící centrum (tel. 416 802 172) k dohodnutí data vyzvednutí nových karet (a vrácení starých karet).

Upozorňujeme, že bez vrácení staré karty nebude nová karta vydána!
Hromadné výměny karet pro větší počet pracovníků nebude možné z časových důvodů provést na počkání. Zaslání vyplněného formuláře předem je nutné!

Proces výměny karet se týká externích pracovníků a externích firem, bez ohledu na to, jak často a zda vůbec LOTO využívají.

Předem děkujeme za součinnost.